53-річна Надія Матвєєва готується до заміжжя: замріяно показала розкішну дизайнерську сукню за купу грошей

Популярна ведуча телеканалу СТБ, Надія Матвєєва, не на жарт ошелешила своїх прихильників. Зірка показала ніжну весільну сукню. Невже третій шлюб не за горами?

Надія Матвєєва. Ця ведуча одразу підкорила серця тисяч українців. Проста, без комплексів та зіркової хвороби, вона залюбки ділилася порадами з телеекранів та розповідала лайфхаки для кращого ведення господарства.

Програма “Все буде добре” прославила жінку, а ось її персональна сторінка у мережі підігріла цікавість публіки до персони. І головні питання, які цікавить фанатів, звісно стосуються її особистого життя.

Син Надії Матвєєвої Владислав
53-річна Надія Матвєєва готується до заміжжя

А Надія – ще та серцеїдка. Відомо, що жінка була двічі заміжньою. У першому шлюбі вона народила сина Владислава. Хлопець – справжній красень. Схоже, екс-обранець у знаменитості був статний. Материнство окрилило Матвєєву і вона багато часу присвячувала саме домашньому затишку.
Та творча душа тягнулася до медіа та ефірів. Пробувала себе артистка і у ролі редакторки газети, працювала й на радіо. Однак, справи по-справжньому пішли угору, коли вона подалася до столиці.

Досі офіційно зірка вважається розлученою. Маленьких дітей у неї немає, адже син Влад вже давно сам став нареченим.
Та й мама на своєму особистому житті хреста не ставила взагалі. В Інстаграмі зірки нещодавно зявилася світлина у розкішній весільній сукні.

У коментарях її просто засипали компліментами:

  • “Дуже красиво, хоч на вручення Оскара!
  • “Жінка-гітара!”
  • “Чудово, чуттєво, красиво”
  • “Ой, яка краса, як статуя, все чудово, захопливо”
  • “Красуня!!!”
  • “Наше диво!”

Втім знаменитість причини походу до весільного салону так і не розкрила. Побажаємо ж їй знайти свою справжню половинку та відчути настрій кохання сповна.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини