Друг екс-чоловіка Аліни Гросу Комкова натякнув на подружню зраду з боку співачки: не альфонс, а обманута людина

Слова Аліни Гросу та її колишнього чоловіка Олександра Комкова стосовно їхнього розлучення сильно відрізняються. Вже не кажучи про коментар, який дав його кращий друг.

Відома українська співачка Аліна Гросу має досвід розлучення. Артистка розірвала стосунки з чоловіком, з яким прожила у шлюбі лише півроку. Після розставання вона зізналася, що Олександр пішов до іншої жінки, яка була набагато старша за нього, а згодом натякнув на те, що шукає собі лише заможних.

Друг екс-чоловіка Аліни Гросу Комкова натякнув на подружню зраду з боку співачки

Батьки Аліни Гросу витратили на її весілля з колишнім чоловіком 100 тисяч євро
Друг екс-чоловіка Аліни Гросу Комкова натякнув на подружню зраду з боку співачки

Сам Комков взагалі не захотів коментувати слова Аліни і зауважив, що їхнє рішення розлучитися було не його ініціативою, а спільною. А от його друг Дмитро Ебаноїдзе Взагалі дав коментар Клікеру, в якому натякнув на те, що Аліна також не була вірна коханому.

“Ви знаєте, дружба чоловіків набагато сильніша за зв’язок молодої сімейної пари, а я як його найближчий друг не чув, щоб він їй зрадив. Мені здається, це говорить у ній образа, що не виходило щось у сімейних стосунках. Вона теж не дуже довго переживала, коли їй приписують роман із середнім актором, який брав участь у її кліпах, коли вона ще була не вільна. Кліпах із тактильними контактами. І зніматиметься у нього в кіно. Диму, як ми знаємо, без вогню не буває”, – зазначив Ебаноїдзе.

Аліна Гросу
Друг екс-чоловіка Аліни Гросу Комкова натякнув на подружню зраду з боку співачки

На щастя, чоловік обійшовся лише натяками, не роблячи ніяких стверджень. Але він з можливо заявив інше: нібито Аліна використовувала гроші Комкова, щоб розвивати музичну кар’єру, і нібито інвестиції чоловіка не виправдали себе і він прогорів на цій справі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини