Олександр Пономарьов розсекретив, що пов’язує їх з Іриною Білик вже 25 років: як цивільний чоловік, тільки краще

Олександр Пономарьов та Ірина Білик зачарували публіку спільною світлиною, яку супроводили вельми цікавим текстом. Що поєднує цих двох артистів, дізнайтеся в нашій статті.

У житті Золотого голосу України Олександра Пономарьова було безліч знаменитих жінок. Серед них донька легендарного українського композитора Миколи Мозгового — Олена Мозгова. Їхня історія розпочалася на початку двотисячних і завершилася вельми неприємно — продюсерка зізналася, що закохалася в іншого чоловіка.

Олександр Пономарьов розсекретив, що пов’язує їх з Іриною Білик вже 25 років

Через декілька років життя піднесло йому новий подарунок — зустріч з другою дружиною Вікторією Мартинюк. У цей раз артист сам усе зіпсував. Жінка звинувачувала його у численних зрадах, а також негідній поведінці у шлюбі.

Олександр Пономарьов розсекретив, що пов’язує їх з Іриною Білик вже 25 років

Після низки невдач в особистому житті він наважився на неочікуване: відкритий до публіки Олександр Пономарьов назавжди закрив для преси та шанувальників можливість дізнатися, що відбувається з ним, коли він не на сцені. Публічність зіграла з ним злий жарт, тому він більше не пішов на подібні речі.

Але вона й подарувала йому неймовірну дружбу. Так, одна з найдорожчих для нього жінок, Ірина Білик, хоча і не стала йому обраницею, але подарувала йому свою міцну дружбу.

Нещодавно вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з співаком, у дописі до якої зізналася, що багато років він куштує її борщі. У свою чергу Пономарьов продублював фотографію у своєму мікроблозі і додав, що їхній дружбі аж 25 років. І буде доречно відмітити, що подібним терміном не можуть похизуватися навіть подружжя.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини