Як склалося життя Колі Сєрги після “Фабрики зірок”: зник з телеекранів, змінив ім’я та став пастором (ФОТО)

Коля Сєрга став учасником третьої “Фабрики зірок” майже випадково. Туди він йшов, щоб познайомитися з гарними дівчатами, але продюсери не могли не помітити такого харизматичного хлопця та взяли його в проєкт.

Як склалося життя Колі Сєрги після Фабрики зірок

Зайнявши 3 місце, парубок продовжив музичну кар’єру, а трохи згодом відкрив у собі хист ведучого. Так він став мандрівником популярного тревел-шоу “Орел і решка”. Попри те, що більшість глядачів вважають це роботою мрії, довго Коля не протримався – за власним бажанням він пішов з програми, оскільки не міг знайти в тому шаленому ритмі часу на творчість.

Коля Сєрга змінив ім'я і став пастором
Коля Сєрга змінив ім’я і став пастором

Після цього герой статті вивчився на актора в Америці, потім повернувся на Батьківщину і пішов на шляху до нового етапу в житті. Своє творче ім’я він змінив з Колі Сєрги на Миколу та зайнявся поезією, яку називає віршотерапією. Його музичний проєкт називається “Всесвітньополонені” (“Вселеннопленные”):

“Ми жартома називаємо наш колектив арт-сектою, і в принципі називаємо так усіх, хто залучений у світ Всесвітньополонених, а мене – пастором уяви”, – розповідав артист журналу Viva.

Коля Сєрга став пастором і показав свою квартиру
Коля Сєрга став пастором і читає вірші

За словами Миколи, довгий час він не міг зрозуміти, хто він – музикант, поет, співак чи комік? Довго зосередитись на чомусь одному у нього ніколи не виходило, тож Сєрга зрештою зрозумів – його сила у різноманітті. Зараз він виступає на корпоративах і більшу частину гонорарів вкладає у розвиток “Всесвітньополонених”.

Схожі новини