Учасники “МастерШеф” зговорилися проти Віті Перехреста та влаштували цькування: “Він божевільний просто”

Продюсери шоу поділилися з глядачами промо роликом, який заінтригував усю Україну. Що сталося між Вітею Перехрестом та іншими учасниками "МастерШеф"?

Популярний український телевізійний проект “МастерШеф” ніколи не був легким. Напружена атмосфера, конкуренція, боротьба за звання найкращого кухаря, усе це робить шоу вельми гострим та навіть драматичним. Кожного сезону у глядачів є декілька найнеулюбленіших учасників і, звісно, є фаворити. Інші ж час від часу викликають неоднозначні емоції.

Також цьому шоу абсолютно не чужа тема конфліктів. Із серії в серію публіка спостерігає за тим, як розгораються пристрасті, і цей сезон не став винятком.

Учасники МастерШеф зговорилися проти Віті Перехреста та влаштували цькування

Нещодавно на офіційній сторінці кулінарного проєкту в соціальній мережі Instagram з’явилося нове промо, яке викликало масу дискусій. Справа в тому, що головним героєм відео став молодий талановитий шеф Віктор Перехрест, якого у сюжеті цькували майже усі.

Як тільки до учасників підходив Вітя, вони відразу злилися: “Я сказала не заважай”; “Вітя, давай не зараз, будь ласка”; “Я сказала піди звідси”; “Шо ти там почистив – йди з Богом, хлопчик”; “Він божевільний просто”. Реакція кулінарів насправді дуже розізлила глядачів, але все може бути не так однозначно.

Продюсери вирішили заінтригувати своїх фанатів і натякнули, що Перехрест відповість кривдникам. Але як хлопець помститься, стане відомо лише в ефірі. Тим паче, деякі користувачі мережі впевнені, що між хлопцем та його колегами взагалі не буде конфліктів і таким чином продюсери просто привертають увагу. Чи стане Віктор ображатися на інших учасників і чи дійсно готує помсту ми дізнаємося згодом.

Схожі статті