Євген Синельников з “Орла та Решки” залишився з родиною в підвалі зруйнованого дому та не виходить на зв’язок

Відомий український телеведучий Євген Синельников застряг у Києві в підвалі разом зі своєю сім'єю. На даний момент ніхто не знає, що з ним і чи живий він.

Відомий український тревел-блогер, телеведучий та режисер Євген Синельников залишився разом зі своєю родиною в Києві. На привеликий жаль, чоловік мав сховати сім’ю у підвалі, так як відбувалися сильні обстріли та бомбардування. Зараз з’явилася інформація про те, що родина залишається там і вже не виходить на зв’язок.

Євген Синельников залишився з родиною в підвалі зруйнованого дому та не виходить на зв’язок

Євген Синельников залишився з родиною в підвалі зруйнованого дому та не виходить на зв’язок

Сумною новиною поділився колега Жені Антон Птушкін, який дуже занепокоєний долею сімейства. Останній раз зірка виходив на зв’язок 2 дні тому, і саме тоді розповів, що їхній будинок зазнав пошкоджень, а вони були вимушені спуститися вниз. Судячи з усього, генератор мав серйозні несправності, телефони почали сідати, а їжа закінчувалася.

“Сьогодні із штурмовика на моїх очах випустили ракету по сусідах. Будинку немає тупо. У нас усі вікна та двері вибило хвилею. Покосило дерева. Навколо руйнувань дуже багато. Але головне – ми живі. Організували укриття собі. Їжа ще є. Тільки телефони сідають. Світла немає і генератор заводити дуже стрімко. Їздить техніка навколо постійно, а автомати б’ють прямо тупо за парканом”

Після цього повідомлення Антон більше не зміг зв’язатися зі своїм другом. Варто відмітити, що його будинок дійсно знаходиться в епіцентрі подій, і район зазнав серйозних руйнувань. Сподіватимемося, що Євген та його родина живі та обрадують нас новиною про те, що з ними все в порядку.

Схожі новини