Наташа Корольова зібрала валізи та втекла з Росії: згасла ще одна російська зірка

Деякі ЗМІ припустили, що Наталя Корольова перебуває у Маямі у мами. Тарзан також не коментує нічого про свою дружину, але розміщує фото і відео як він співає в ресторані.

Потік російських зірок, які залишають Росію, збільшується. На тлі війни Російської Федерації проти України – це зрозуміло. Деякі бояться за своє життя і за свою позицію, яку вони висловлюють проти війни, інші просто бояться за свої гроші та життя. Тому російські зірки масово почали їхати з Росії.
ЗМІ припустили, що чергова російська зірка шоубізнесу Наташа Корольова втекла до США, а її чоловік – Тарзан залишився у Москві.

Шанувальники Наташі Корольової констатують, що співачка вже давно не з’являється в соцмережах, хоча раніше вона весь час публікувала пости, відео та фото в них. Також Наталя Корольова не виходить на зв’язок, і її не видно на світських заходах.
Деякі ЗМІ припустили, що Наталя Корольова перебуває у Маямі у мами.
Тарзан також не коментує нічого про свою дружину, але розміщує фото і відео як він співає в ресторані.

Для інформації: Наталя Корольова раніше незаконно відвідувала Крим і їй зараз заборонено в’їзд до України.
Сама співачка ніяк не коментує війну Росії проти України, а війна продовжується.

Як виглядав справжній тато 48-річної Наташі Корольової
Шанувальники Наташі Корольової констатують, що співачка вже давно не з’являється в соцмережах, хоча раніше вона весь час публікувала пости, відео та фото в них.

І поки російські зірки біжать із РФ, то нашим жінкам доводиться виїжджати у безпечні місця, щоб зберегти життя своїх дітей. А їхні чоловіки мужньо захищають Батьківщину.
Україна спробує евакуювати мирних жителів за шістьма “гуманітарними коридорами” в середу, зокрема з обложеного південного портового міста Маріуполя, заявила віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.
У відеозверненні вона повідомила, що українські збройні сили погодилися припинити вогонь у цих районах на 12 годину з 09:00 до 21:00 та закликала російські сили виконати своє зобов’язання.

Ця новина з’явилася після того, як у вівторок Україні вдалося провести свою першу масову евакуацію, під час якої близько 5000 мирних жителів було доставлено автобусами з міста Суми на північному сході України до Полтави, до центру.
Влада Києва раніше звинувачувала Москву в обстрілі коридору для біженців, призначеного для мирних жителів, які намагаються виїхати з південного українського міста Маріуполя.
Також неясно, чи підуть шість запропонованих маршрутів — попередні пропозиції маршрутів до Росії чи її союзниці Білорусь було відхилено українським урядом. І це правильно, ніхто не хоче їхати до країни, яка розв’язала цю жахливу війну!

Бережіть себе та особливо своїх дітей. Все буде нормально, ви повернетесь до своїх будинків, наша армія звільнить захоплені агресором міста та села! Перемога буде за нами!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини