Чому Марія Бурмака не поїхала з Києва: “Я народна артистка України та залишаюся з народом”

Марія Бурмака навідріз відмовилася їхати з обложеного окупантами міста. Вона, як і більшість киян, спускається в бомбосховище.

Йде війна в Україні, розв’язана Росією. Гинуть мирні жителі: старі, жінки та діти. Росія бомбардує житлові райони міст та сіл. Багато людей залишають насиджені місця та їдуть у безпечне місце, якомога далі від бойових дій. Щоб їхні чоловіки захищають Батьківщину, і їм буде спокійніше, коли їхні сім’ї перебувають у безпеці.

Представники шоубізнесу також залишають район бойових дій. Вони чекають на війну за кордоном. Проте є й такі, що залишилися в Україні.

Так співачка Марія Бурмака навідріз відмовилася їхати з обложеного окупантами міста. Вона, як і більшість киян, спускається в бомбосховище. Там вона спить у цей страшний час.
Співачка каже, що не плаче на камеру, а займається корисними для українців справами
Марія Бурмака написала на своїй сторінці в ФБ, що вона, як народна артистка України, повинна залишатися з народом. Вона не плаче на камеру і намагається допомагати, чим може. Так, наприклад, вона знає, що у деяких людей похилого віку немає навіть їжі та тому їм потрібна допомога. Марія Бурмака також допомагає бездомним людям.

Марія Бурмака написала на своїй сторінці в ФБ, що вона, як народна артистка України, повинна залишатися з народом

Співачка не засуджує тих своїх знайомих, які виїхали з Києва, щоб урятувати своїх дітей. Це їхнє вирішення. Тільки вона просить їх не дзвонити та не питати у неї що в Києві. Все можна дізнатися із ЗМІ.

Бережіть своїх дітей та себе. Слухайте та дивіться лише офіційні засоби масової інформації з України. Перемога буде за нами!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини