46-річна Марічка Падалко переживає розлуку з дітьми, які вимушено поїхали на Західну Україну: “Виплакати сльози”

Чарівна Марічка Падалко з 24 лютого, як і всі українки переживає нелегкі часи. Її коханий пішов на барикади, а дітей довелося відправити подалі від Києва.

Марічка Падалко. Героїня цього матеріалу завжди відрізнялася патріотичністю та силою духу. У скрутний момент вона не опустила рук. Її коханий Єгор Соболєв пішов одразу боронити місто, а вона попіклувалася про те, щоб відправити діток на Західну Україну і продовжити підтримувати своїх прихильників.

Втім, як і кожній матері, їй було боляче відпускати своїх крихіток у білий світ. Марічка поділилася емоціями та розповіла, що діти проявили мужність у розлуці з батьками:

“Мої діти, які зараз у Львівській області, мужньо переносять розлуку з батьками, хоча найменша виявилася до цього не готовою. Але, дякуючи волонтерам, знаходять розраду в плетінні сіток”

Втім, життя принесло ведучій і радісну мить. Улюблена кішка, яка від страху втекла, все ж знайшлася та навіть сама змогла повернутися додому:

“Ґіша втекла під час евакуації на пів дорозі з Києва, коли я її везла до дітей, і повернулася більш, ніж за добу. Що я тоді пережила, знаючи, що везу дітям найкращого друга і як Ґіша «прийшла», я якось напишу окремо… Але поки що це була найрадісніша мить за останні два тижні і востаннє коли я плакала. Більше не можу. Щоб не відбувалося…”

Це дало наснаги зірки, яку підтримали закордонні колеги сильною фразою:

“Не плачте, дайте світу зараз виплакати ваші сльози за вас, а вам потрібні сили для перемоги”

Сам же Єгор Соболєв на зв’язок виходить. Звісно, дні проводить у розлуці з дружиною, але Падалко впевнена, що все буде добре, адже коханий професійно готувався ще за довго до страшного дня – 24 лютого.

Побажаємо всім захисникам возз’єднатися скоріше з родинами.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини