“Мені невимовно боляче”: Лілія Ребрик розповіла, як пояснювала дітям все, через що зараз проходить наша країна

Лілія Ребрик, яка виховує двох доньок шкільного віку, розповіла, як вона пояснювала дітям ситуацію в країні. За словами телеведучої, вона не могла ігнорувати те, що відбувається.

Телеведуча Лілія Ребрик зараз, як і всі українці намагається триматися та робити все можливе для забезпечення мирного життя на рідній землі. Зірка “Ранку з Україною” активно волонтерить та використовує особистий блог, щоб ділитися корисною інформацією зі своєю аудиторією.

Нещодавно ведуча розповіла, як вона пояснила донькам ситуацію, яку зараз переживає вся країна. Ребрик разом зі своїм чоловіком, хореографом Андрієм Диким, виховує двох доньок – 9-річну Діану та 3-річну Поліну. Лілія разом із родиною залишається в Україні, тож розмова з дітьми була неминучою. Своєю практикою непростої бесіди телеведуча поділилася з прихильниками, адже діткам тяжко зрозуміти та усвідомити всю серйозність ситуації, до того ж війна може залишити непростий слід на їхньому психологічному здоров’ї.

“Мені невимовно боляче, як й іншим батькам та матерям з України, що нашим дітям довелося дізнатися, побачити, що таке війна. Але мовчати і вдавати перед малюками, що все гаразд — неможливо”, — зізналася Лілія.

Лілія Ребрик з доньками та чоловіком
Лілія Ребрик з доньками та чоловіком

Старшій дочці Лілія розповіла все прямо.

“Вона вже знає, що таке зброя і що таке війна. Знає, що на нас напала росія і що її “лідер” просто не може зупинитися, мріє перемогти у своїй безглуздій війні”, – поділилася телеведуча.

При цьому Ребрик додала, що вона запевнила Діану, що цей сценарій розвитку подій – неможливий. Захисники України обов’язково переможуть зло, а наша Батьківщина буде вільною та незалежною.

З молодшою донькою було трохи складніше, адже вона ще занадто маленька, щоб усвідомити тяжку реальність, яка зараз існує на вулицях наших міст. Ребрик відзначила, що вона пояснила Поліні, о безглузда божевільна людина розв’язала з нами війну.

Також телеведуча запевнила доньок, що ті обов’язково зможуть повернутися у рідний дім, а Україна зовсім скоро виборе свою незалежність та свободу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини