Ірина Федишин відкрилася з іншої сторони під час війни: співачка поділилася таємною мрією декого підірвати

Відома українська співачка Ірина Федишин завжди виконувала пісні рідною мовою. Під час активних військових дій артистка давала інтерв’ю і навіть розповіла, що принципово співає лише солов’їною, але на це її наштовхнула інтуїція.

Ірина Федишин
Ірина Федишин відкрилася з іншої сторони під час війни

Зараз, коли Україна веде війну з росією, велика кількість артистів відмовляється від мови окупанта, а деякі знаменитості відкриваються зовсім по-іншому.

Ірина Федишин відкрилася з іншої сторони під час війни

Так, Ірина Федишин вразила своїх підписників, розповівши про свою невеличку таємницю. Співачка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі одкровення: Ірина мріє підірвати кремль, звідки йдуть накази від володимира путіна, шойгу та лаврова.

Текст вона супроводила відеовізуалізацією, на якому будівля руйнується та зазнає серйозних пошкоджень. Варто відмітити, що користувачі мережі дуже підтримали Ірину і почали писати, що це їхня мрія також.

Ірина Федишин відкрилася з іншої сторони під час війни. Скріншот коментарів під публікацією співачки

В результаті, підписники прийшли до висновку, що це — мрія кожного українця.

Нагадуємо, коли розпочалася повномасштабна війна росії проти України Ірина Федишин разом зі своєю сім’єю знаходилася у Львові. Артистка не евакуюється і намагається допомагати співвітчизникам у цих надскладних умовах. Також зірка активно веде інформаційну боротьбу в мережі, як і її колеги.

Популярне зараз

Схожі новини