32-річна Ксенія Мішина публічно засудила Європу за заохочування “невинних” росіян: “Розмножуй цю заразу”

Ксенія Мішина з перших днів підтримала Україну у війні проти росії. Акторка не промовчала і коли у Європі представники країни-агресора влаштували мітинг.

У часи коли весь світ підтримує Україну, яка веде 41-й день героїчної боротьби з росією, у Європі знаходяться горе-активісти, що виступають на стороні агресора. 3-го квітня у Берліні, країні, що прийняла тисячі біженців, місцеві вихідці з рф влаштували авто-пробіг з триколорами. Крім нині актуального прапору окупанти вивісили стяги Казахстану та СРСР, а ще навіщось почепили знамення своїх повітряно-десантних військ. Під час заходу звучали російські військові пісні.

Такою витівкою і терплячістю країни Євросоюза були ошелешені всі. Мітинг був погоджений, адже його охороняла поліція. Свідки зазначали, що учасники поводилися вкрай непристойно.

Українські знаменитості різко засудили такий шабаш. Ксенія Мішина, яка рідко допускає нетолерантні вирази, дозволила собі не стримуватися у висловах. Зірка гнівно висловила свою думку:

“Тварини всюди! Ну, давай, Європа, ти ж така демократична і гуманна, розмножуй цю заразу!”

Ксенія Мішина публічно засудила Європу

Цікаво, що самі ж агресори вважають себе агнцями та засуджують русофобію.

Нагадаємо, Україна прожила вже понад місяць у стані війни. 24 лютого ворог віроломно почав обстрілювати наші міста. Та ні світ, ні росія не знали, що ми вистоїмо і перші години нападу і ще й 41 день, виганяючи ворога з нашої землі. Звільнена Київщина, агресор пішов з Чернігівщини. Активно готується оборона сходу, Одеси, Миколаєва. Попереду чекає на нас Херсон, Маріуполь, Донбас та Крим.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини