Переможець МастерШеф-5 Євген Клопотенко дав пораду, як пристосуватися до нинішнього життя: кулінар тямить

Сьогодні багатьом людям в Україні непросто. Тяжко дивитися на те, що відбувається на нашій землі. Як не піддатися негативу та впоратися з усім?

Події в Україні призвели до того, що багато жителів залишили свої будинки та змушені були перебратися у безпечніше місце. Деякі виїхали до західної України, інші за кордон.
Євген Клопотенко, як і будь-який українець, докладає максимум зусиль, щоб допомогти людям, які постраждали в цей непростий час для України. Нині Євген Клопотенко їздить різними містами України, але серцем він у Києві.

Євген Клопотенко нагодував борщем переселенців
Євген Клопотенко каже, що треба зменшити кількість негативу

Після спілкування з київськими колегами Євген Клопотенко констатував про мінливий настрій у Києві. Немає ніякої стабільності, спочатку люди заспокоюються, коли тихо на вулицях, потім починають хвилюватися, якщо почути сирену. Як правильно зауважив Євген Клопотенко адаптуватися до того, що відбувається зараз в Україні, зокрема й у Києві – неможливо. Це вимушена нова форма життя людей. І кожна людина по-своєму живе в реаліях життя. Євген Клопотенко запитує: “Як можна пристосуватися до цього життя?” І сам відповідає, що це важко зробити, але можна зменшити кількість негативу від того, що відбувається. Ось і вся проста порада від Євгена Клопотенка. А як це зробити, кожен вирішує собі сам. Потрібно більше оптимізму, спілкування з друзями та родичами. І звичайно кожен українець повинен підтримувати іншого. Тільки з позитивним настроєм і без паніки можна жити у цих обставинах, яка сьогодні є в Україні. Потрібно вірити, що Україна переможе. Ми відбудуємо наші міста, і села та країна стане ще кращою ніж була раніше. А для цього є всі передумови.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини