32-річна Ксенія Мішина розповіла про свою нову роботу в Бельгії і зізналася, що тепер буде продавати косметику

Відома українська акторка Ксенія Мішина намагається підтримувати свою Батьківщину як може у цей непростий час. Не дивлячись на велику фанатську базу в росії, знаменитість не шкодує російських шанувальників і деяким з них відповідає у вельми грубій формі.

Звісно, заради безпеки свого сина, вона поїхала з України, і на даний момент її шлях простягається до прекрасної європейської країни — Бельгії. Її вона обрала не просто так, а через отриману роботу.

Ксенія Мішина розповіла про свою нову роботу в Бельгії

Нещодавно вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, в якому розповіла про плани за кордоном. Зокрема на неї чекає робота у Бельгії.

Ксенія Мішина розповіла про свою нову роботу в Бельгії. Скріншоти особистої сторінки акторки

“Обіцяла ділитися з вами своїми новинами та планами. І дуже мені хотілося сказати, що я повертаюся до звичного мені життя… Але це не так, я повертаюся до того, що я можу робити. Але вже з новими цілями.
Ми з синочком прилетіли до Бельгії, тому що задовго до цих подій планувався бельгійський проєкт, в якому я вже брала участь декілька років тому. І ось запустилася друга частина”

Ксенія впевнена, що її робота допоможе не тільки їй самій, але і її країні, адже вона буде намагатися поширювати інформацію про події в Україні якомога частіше.

Також Ксенія повідомила про те, що її бізнес, який зупинився наприкінці лютого, знову відновлюється. Раніше він працював у тестовому режимі, і зараз переходить в режим онлайн. Тож усі, хто мріяв придбати косметичні засоби у акторки, знову мають таку можливість.

Схожі новини