Марина Боржемська відгуляла весілля у неспокійний час: спортсменка назавджи забула про В’ячеслава Узелкова

Марина Боржемська двадцять років прожила разом із українським боксером В’ячеславом Узелковим, разом вони виховували сина та доньку. Подружжя навіть встигло разом стати зірками шоу “Зважені і щасливі”, де вони виступали у ролі тренерів. Однак у 2018 році пара прийняла рішення розлучитися. З того часу Боржемська не любить говорити на публіку про своє особисте життя.

Про реальні причини розлучення Марина розповіла лише через рік після того, як розірвала відносини з Узелковим. За її словами, екс-чоловік був інфантильним і екоїстичним, він абсолютно відмовлявся робити дорослі вчинки – в якийсь момент Марині стало некомфортно з ним.

Марина Боржемська та В'ячеслав Узелков
Марина Боржемська та В’ячеслав Узелков

Зараз фітнес-тренерка продовжує виховувати дітей та будувати кар’єру. В особистому блозі Боржемська нещодавно опублікувала серію весільних фотографій, показавши знімки із чарівним молодим чоловіком.

“Ми повинні розуміти, що життя не може зупинитися і почекати. А ми не буде такими, як були до 24 лютого. Якщо пара приймає рішення офіційно оформити шлюб і бути разом у такий непростий час – це рішення ще більш обдумане, ніж у мирний час”, – зазначила колишня дружина Узелкова.

Як виявилося, нареченою на весілля була не сама Марина – вона просто відвідала церемонію своїх близьких друзів з Вінниці. Вона брала безпосередню участь у процесі, передавши молодим обручки.

“Я по-справжньому відчула, що живу, і все довкола наповнене життям. Життя триває. І воно у нас буде неймовірним. Наше майбутнє буде неймовірним. Потрібно лише продовжувати жити”, – зазначила колишня обраниця боксера.

Схожі новини