Фаворитка Святослава Вакарчука Христина Соловій забула музиканта та опинилася у чужих обіймах за кордоном

Відома українська співачка та фаворитка Святослава Вакарчука Христина Соловій вразила фанатів ніжними обіймами з прихильницею її творчості.

Коли розпочалася співпраця відомого українського музиканта Святослава Вакарчука та його підопічної Христини Соловій, у пресі почали ширитися чутки про їхній можливий роман.

І дарма, що на той момент музикант знаходився у шлюбі з Лялею Фонарьовою. Дівчина тривалий час не коментувала плітки про її зв’язок зі своїм продюсером, а згодом просто спростувала, не додаючи абсолютно ніяких деталей.

Минулого року у житті музиканта стався переломний момент: його коханка народила йому первістка Івана. Це спричинило розлучення та зміну ставлення до артиста серед аудиторії. Необхідно відзначити, що велика кількість його фанатів також були прихильниками і його репутації, яка до певного часу була бездоганною.

З часом Христина зізналася, що вони віддалилися зі Святославом остаточно. І вірогідніше за все пов’язано це не тільки з тим, що вони припинили колаборацію. Звісно, у музиканта з’явилося особисте життя, в якому не знайшлося місця для Соловій.

Христина Соловій забула Вакарчука та опинилася у чужих обіймах за кордоном

Але дівчина впоралася і сама. На даний момент вона проявляє себе з найкращих сторін. Окрім таланту Христина має і добре серце, яка допомагає її рушати вперед. Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі кадри з Португалії, де вона виступала з благодійною метою.

Там вона зустріла свою шанувальницю, яка не стримавши емоцій, поринула в її обійми. Жінка була дуже радісна та балакуча. Христина повелася дуже тактично та ніжно, обхопивши руками свою фанатку та подарувавши їй максимум тепла, що вона могла віддати.

Схожі статті