Дочка Олі Полякової вперше зізналася у недузі, через яку не може навесні виходити на люди. Що сталося?

Маша Полякова цього року відправилася закордон. І не через те, що дуже бажала полишити родинне гніздечко. Мама відправила доньку подалі від біди.

24 лютого подорослішав кожен український підліток, кожна дитина стала розуміти значення фрази “чорна година”. Маша Полякова пережила подвійний удар. Спершу – звістка про війну, а друга – втрата подружки. Таку сумну новину розповіла мама 17-річної дівчини, Оля Полякова. Співачка дізналася, що серед загиблих на трасі у перші дні війни, у машині знайшли знайому родину, з якою товаришували багато років. Вона неймовірно перелякалася за життя своїх доньок і Машу відправила першою закордон.

Оля Полякова з доньками і мамою

Там Полякова-молодша продовжує вести типове підліткове життя. Вона активно спілкується у мережі з прихильниками. Нещодавно дівчина повідала, що намагається у травні не виходити на вулицю. Причиною того стала алергія:

“Маша, чому ти не гуляєш, чудова погода ж?”, – обігрує у ТікТоці блогерка ситуацію та додає: “Я, яка алергік, а на вулиці – травень”

Дочка Олі Полякової вперше зізналася у недузі

Втім, тінь смутку від втрати все одно не дає родині продовжувати жити, як раніше. Попри всі свої статки, Оля активно виступає з благочинними концертами, де співає рідною мовою та розповідає правду про події в Україні.

Також співачка зазначала, що ніколи не зможе пробачити росіянам загублене життя однолітки Марії. Зірка наголошувала: подружка доньки їхала з мамою та маленькою сестричкою. Цей випадок Полякова вважає показовим для того, щоб не виправдувати агресію рф.

Нагадаємо, що у Суперблондинки – 2 дитини: старша Маша, а молодша – Аліса.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини