Хто з українських зірок вже готується до усиновлення дитини: Юрій Горбунов, Наталія Могилевська та інші

Юрій Горбунов і Катя Осадча

Катя Осадча зізналася в коханні не Юрію Горбунову
Хто з українських зірок вже готується до усиновлення дитини

Ще до війни Юрій Горбунов та Катерина Осадча активно обговорювали можливість народження ще однієї дитини. Пара виховує двох спільних синів. Також Катерина виховала сина від попереднього шлюбу Іл, який зараз навчається за кордоном. Нещодавно Юрій натякнув, що вони активно роздумують над питанням усиновлення, але поки що цей процес не запускається через неможливість офіційно забрати дитину.

Наталія Могилевська

Наталка Могилевська знайшла в росії брата, який не вірить, що в Україні війна
Хто з українських зірок вже готується до усиновлення дитини

Ще минулого року Наталя Могилевська обговорювала бажання всиновити дитину, але тоді зірка не наважувалася піти на це через те, що в неї не було партнера, який міг би розділити цю відповідальність. Зараз зірка має коханого, а також активно займається дітьми. На питання журналістів про всиновлення артистка відповідати відмовилась, даючи зрозуміти, що вона ретельно обдумує цей крок.

Данієль Салем

Як виглядає донька Даніеля Салема
Хто з українських зірок вже готується до усиновлення дитини

Данієль вже виховує донечку, але рішення стосовно всиновлення ще однієї дівчинки прийняв остаточно. Телеведучий не приховує намірів, і готовий дати дитині абсолютно все, що в чому вона має потребу.

MamaRika і Сергій Середа

MаmaRica та Сергій Середа
Хто з українських зірок вже готується до усиновлення дитини

Еріка також готова взяти дитину і для неї це питання вже закрита. Їй абсолютно начхати на генетику малюка або інші стереотипи, які не дають спокою людям, що не готові, насправді, взяти малюка з дитбудинку.

Схожі новини