Олега Винника помітили у Європі: Головний вовк країни із задоволенням гуляв недешевими ресторанами (ФОТО)

Для багатьох фанатів творчості Олега Винника досі лишається загадкою: де зараз знаходиться Головний вовк країни зі своєю дружиною. Невже таки полишив Батьківщину у скрутний час?

Олег Винник і Таїсія Сватко могли б претендувати на звання найбільш загадкових зірок нашої естради. Якщо на початку війни артист активно робив публікації проти агресора, закликав до миру, то тепер на його сторінці в Інстаграмі суцільна тиша.

Олег Винник
Олега Винника помітили у Європі

Проте, нещодавно спливли світлини співака в Австрії. Олег із задоволенням прогулюється велосипедом на фоні теплоходного круїзу, куштує місцеву національну страву – шнітцель та насолоджується життям.

Знаменитий чоловік не приховує, що він почувається щасливим. Лише Таюне не вистачає на світлинах.

Та, якщо ви подумали, що Олег Винник дозволив собі у скрутний для країни час піти у відпустку, то слід звернути увагу на дату публікації цих фото. Вони були зроблені у 2019 році, коли ще ніхто і не міг подумати, що в Україні буде повномасштабна війна.

Де насправді зараз Олег Винник?

Фанатам співака слід розгадати справжню загадку, адже артист взагалі не подає жодної інформації про себе. Припускається, що він міг поїхати разом з дружиною до Німеччини.

Річ у тім, що Олег багато років там працював, здобув популярність, а, якщо вірити пліткам, навіть має там дорослого сина. Хлопця звати Юліан Винник. Проте, сам зірковий татко не підтвердив цю інформацію.

Нагадаємо, що Головний вовк країни ймовірно одружений з Таюне, своєю бек-вокалісткою. Дізнайтеся про його життя більше у відео наших партнерів “Одна минута”:

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини