“Повертатися в Україну з малюком будемо”: Настя Каменських показала округлий живіт і вразила зізнанням

Багато років знамениту українську співачку Настю Каменських підозрюють у вагітності. Втім, щасливої новини шанувальники так і не почули. Усі деталі в статті.

Знаменита українська співачка Настя Каменських вже багато років виступає на сцені, знімає кліпи, бере участь у рекламних компаніях, приміряє на себе різноманітні ролі, але що стосується особистого життя, то зірка не квапилася стати ні дружиною, ні матір’ю. Лише декілька років тому стало відомо, що вона знайшла своє щастя у союзі з Потапом.

Що ж стосується поповнення в родині, зірка досі не має дітей. При цьому вона неодноразово говорила про те, що мріє стати мамою. Але доля поки що дарує їй такої можливості.

Настя Каменських показала округлий живіт

Не так давно Настя оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нові фотографії, які буди зроблені у звукозаписуючій студії. Судячи з усього, зірка з головою поринула у роботу над новою композицією. Але увагу привертає не це.

Для зйомки вона обрала чорний вільний одяг, який повністю приховував її нові параметри. А правда тому, що у певних ракурсах користувачу мережі все ж таки відкривається вид на округлий животик Насті Каменських.

Деякі користувачі почали відкриту обговорювати можливо вагітність зірки, не соромлячись та не боючись реакції артистки.

Настя Каменських показала округлий живіт

Нагадуємо, що не так давно Потап давав ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше розповів про те, що мріє стати багатодітним батьком. Як він збирається реалізувати цей план, продюсер не поділився. Однак, в нього вже є один син від попереднього шлюбу — Андрій. Хлопчик вже дорослий і не живе з батьком. Натомість Настя Каменських досі чекає, коли ж Господь подарує їй можливість стати мамою та народити первістка.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини