Ольга Мартиновська не приховує роман з Володимиром Ярославським, і показує, як нині живе з ним: “З любов’ю”

Проєкт "МастерШеф" став для багатьох не лише місцем для самореалізації, а й місцем, для нових знайомств, романів. Вже давно у стосунках підозрюють Ольгу Мартиновську і Володимира Ярославського. Нещодавно зірки підігріли ці чутки.

Популярна зірка кулінарії, Ольга Мартиновська, полюбилася всім глядачам без виключення. Проста, щира, вона ніколи не робила ставку у кар’єрі на своє особисте життя, як це робить багато інших знаменитостей. Талант і жага нових знань — ось, чим запам’яталася зірка телеканалу СТБ.

Проте, як і всіх популярних людей, шефиню також не обійшли стороною чутки про особисте життя. Вже давно фанати палко спостерігають розвиток її стосунків з колегою по студії та по цеху — Володимиром Ярославським.

Оля Мартиновська та Вова Ярославський станцювали і злилися у довгому поцілунку
Ольга Мартиновська не приховує роман з Володимиром Ярославським

Хоча обидва не коментують та офіційно не підтверджують стосунки, прихильники давно помічають, як Вова ніжно обімає Олю, як гарно вони проводять час разом, а переїзд Ярославського у воєнний час у Європу до потенційної обраниці, став поштовхом для нових обговорень. Зірки й самі не проти підігріти чутки про свої почуття.

Нещодавно на сторінці Ольги Мартиновської з’явилося кілька цікавих сторіз, де вона проводить час з колегою:

“З морщинками і з любов’ю”,— пише кулінарка, показуючи відео зі спільного походу  у магазин.

Ольга Мартиновська не приховує роман з Володимиром Ярославським

Згодом з’явилося фото, де зірка “МастерШеф” майже залізла на руки до свого потенційного обранця.

Ольга Мартиновська не приховує роман з Володимиром Ярославським

Що відомо про особисте життя Ольги Мартиновської та Володимира Ярославського?

Якщо Вова ретельно приховує всю історію свого кохання та не розповідає про шлюби, то його колега — навпаки: мовчати про свій колишній шлюб не збирається. А вийшла заміж знаменитість також завдяки знайомству на роботі. Її першим чоловіком став Іван Кобець.

Саме від нього Ольга і народила донечку. Дівчинка досі спілкується з татом, навіть цього року їздила до нього на відпочинок. Проте, до цього її батьки чималий проміжок часу не жили разом.

Нагадаємо, що Ольга Мартиновська була переможницею проєкту “МастерШеф” у третьому сезоні та згодом поїхала у Францію на навчання.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини