Дружина Романа Сасанчина засвітила вагітний животик і розповіла про вагітність: “Я така щаслива” (ФОТО)

Родина Романа Сасанчина враз всіх минулого року: молоде, зовсім юне подружжя народило донечку. Проте, обраниця фаворита Тіни Кароль, схоже мріє ще про одного малюка і з гордістю демонструє вагітний животик.

Роман Сасанчин став для прихильників не лише символом наполегливості та сили духу на шляху до мрії, а ще й зразком того, яким має бути справжній чоловік. Він, 19-річний хлопець, взяв на себе відповідальність за кохану та спільну майбутню дитину.

Прямо перед Новим роком Святий Миколай приніс подружжю під ялиночку найцінніший подарунок: крихітну донечку. Дівчинку назвали Елізабет і вже встигли похрестити її.

Проте, обраниця зірки “Голосу країни” досі сумує за тими часами, коли ходила вагітною. Іванна нещодавно показала дуже милий знімок у ліфті, де добре видно округлий животик, у якому підростає маленька.

“Тепер сумую за пузіком”, — пише дружина Сасанчина.

Дружина Романа Сасанчина засвітила вагітний животик

Та це материнство в коханої Романа співпало з дуже нелегким часом. Вона не раз розповідала, що, по-перше, пологи були непрості, а, по-друге, війна змусила Іванну полишити обранця, улюблений дім та стати вимушеною переселенкою. Весна для цієї родини пройшла вкрай емоційно: співак дистанціонувався від прихильників у мережі, а його мила взагалі перестала вести свою сторінку. Ходили чутки, що ця популярна пара планує взагалі розлучення. Та все завершилося хеппі-ендом.

“Я така щаслива, що ми знову в дома”, — розповідає молода матуся на своїй сторінці в Інстаграмі.

Цікаво, що Іванна дуже змінилася у декреті. Якщо раніше прихильники Романа були сконцентровані на його творчості та приватному житті, то тепер йому й годі мірятися з фан-спільнотою своєї дружини. Пані Сасанчин активно веде свій блог і вже робить навіть рекламні публікації.

Нагадаємо, що артист спершу став переможцем проєкту “Голос. Діти”, де дійшов до фіналу під мудрим наставництвом Тіни Кароль. До речі, є інформація про те, що саме Рома надихнув поп-діву на написання пісні про Україну.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини