Подовжений боб та чубчик-шторка: Олена Кравець відрізала волосся і похвалилася стильною зачіскою

Знаменита українська гумористка Олена Кравець обожнює експериментувати зі своєю зовнішністю, а головне — завжди хизується отриманим результатом.

Знаменита українська акторка та гумористка Олена Кравець завжди з великим задоволенням ділиться змінами у своїй зовнішності, гардеробі, стилі життя. Аудиторія полюбила її за щирість та відкритість. Жінка завжди готова спробувати щось нове, а головне поділитися своїм досвідом з іншими.

Олена Кравець відрізала волосся і похвалилася стильною зачіскою

Близько року тому Олена почала активно експериментувати зі своїм волоссям. Бувало, що гумористка відрізала його дуже коротко, але щоб вона не робила з тобою — усе їй пасувало. Тривалий час Олена не показувала, як виглядає зараз, у період війни.

Олена Кравець показала старшу доньку
Олена Кравець відрізала волосся і похвалилася стильною зачіскою

Втім нещодавно артистка засвітилася на заході, який був організований спеціально для збору коштів, які рушать захисникам. На сцені 45-річна актриса постала у стильних чорних штанах зі стрілками та білій блузі з чорною окантовкою. Але вся увага була прикута до її зачіски.

Зараз Олена Кравець носить подовжене каре довжиною трохи нижче за лінію плечей. Артистка не стала відмовлятися від трендової чубчика-шторки, яка допомагає зробити її обличчя м’якшим і візуально молодшим на пару років.

Олена Кравець відрізала волосся і похвалилася стильною зачіскою

Варто відмітити, що не дивлячись на складний графік, важкі часи та стрес, який, звичайно, виникає під час війни, зірка виглядає дуже свіжою та доглянутою. Не може приховатися від погляду і той факт, що її волосся проходить через певні процедури, адже сильно блищить, дуже гладке і виглядає абсолютно здоровим. Навряд такого ефекту Олена досягає суто завдяки домашньому догляду.

Хто зна, можливо після війни Олена поділиться зі своїми підписниками своїми секретами вроди?

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини