Як виглядає і чим займається єдиний брат Тіни Кароль: на сестру не схожий, смаглявий хлопець з монобровою

Неймовірна співачка Тіна Кароль підкорила всіх ніжним оліричний ліричними піснями. Проте прихильників цікавить не лише її творчість. Як-то кажуть, мистецтво слід вивчати разом із контекстом, в якому живе творець, тож фанатам дуже цікаво дізнатися про свого кумира все до дрібниць.

Як відомо майбутня поп-діва Тетяна Ліберман зростала у дуже інтелігентній родині. Зірку з дитинства почали навчати музиці. У 12 років вона вже могла вражати своїм талантом. І весь цей час з нею були поруч не лише батьки, а й старший брат — справжній порадник та захисник.

Що відомо про старшого брата Тіни Кароль?

Співачка зрідка згадує свою рідну людину публічно, адже її брат воліє вести приватне життя. Тим не менш, у тіні своєї відомої сестри він не буває.

Чоловіка звати Станіслав. Попри славу і всі можливості Тіни, він не подався у шоу-бізнес. Юриспруденція — ось, що дійсно цікавило його.

Як і кожна сучасна людина, брат поп-діви веде Інстаграм. Та блогером його важко назвати, адже загалом він показує сімейні моменти свят, свої прогулянки у Києві. Кароль навіть не протестує, коли він виставляє її фото у домашньому та без макіяжу.

Як виглядає і чим займається єдиний брат Тіни Кароль

Має чоловік і власну родину. І є те, у чому йому вдалося обскакати знамениту сестру. Річ у тім, що співачка дуже хоче народити донечку, а доля розпорядилася так, що мрія Тіни прийшла до неї через брата: його сім’я виховує гарнюню з білими кучериками. Феноменально, але маленька дуже схожа на свою зіркову тітку. Своєю чергою Станіслав допомагає сестрі з вихованням її сина Веніаміна. Артистка не раз зізнавалася, що є такі питання у хлопця, на які вона, як жінка, не може відповісти коректно чи дати пораду. На допомогу приходить саме Станіслав.

Як виглядає і чим займається єдиний брат Тіни Кароль

Нагадаємо, що серед родичів у Тіни лишилися ще батьки та свекруха. Більше про життя Кароль дивіться у відео наших партнерів “Одна минута”:

Схожі новини