Друг Горбунова і Кароль Завадюк зізнався, чи отримують артисти гроші за благодійні концерти: “Я їх засуджую”

Володимир Завадюк є автором та продюсером багатьох українських проєктів, які стали найочікуванішими та найулюбленішими серед глядачів. Володимир Завадюк неймовірно талановита людина, він створює шоу з нуля і доводить їх до такого рівня, на якому вони стають найкращими на просторі українського телебачення, наприклад: “Голос Країни”, “Танці з зірками”, “Маска” і багато інших.

З Володимиром цікаво працювати, він вчить багато чому, від нього можна набратися багатому досвіду та витримці. Але з Завадюком складно, він сам це знає і не приховує. Все через те,що Володимир багато вимагає і це не дивно, бо працювати на таких масштабних шоу, справа не з легких. І Він має право вимагати багато і вказувати на помилки, якщо щось не так.

Володимира Завадюка поважають і цінують майже всі артисти, з якими він мав змогу працювати разом. Його слухають і роблять те, що потрібно для шоу, а не те, що хочеться зіркам чи учасникам. Повага – це головна риса для людини, яка хоче співпрацювати з Володимиром Завадюком.

Наразі всі зйомки розважальних шоу відмінили через війну. Але Завадюк не той, хто здається, продюсер зараз влаштовує благодійні концерти по країнам Європи, куди запрошує багатьох зірок української естради, натомість зараз концерти – це не спосіб заробітку, це благодійна справа, яка допомагає збирати кошти на ЗСУ та давати Україні змогу співати і робити її почутою в Європі.

На питання, чи отримують зірки гонорари за благодійні виступи, Завадюк відповів: “Такий досвід мені невідомий, а якщо таке десь відбувається, я це засуджую. Це ганебно”. Всі гроші з наших концертів йшли одразу на благодійні рахунки United24 або Мінсоцполітики. Для самих артистів це не спосіб заробітку, це мета. Натомість всі концерти спонсують партнери, а не Україна, вони інвестують в те, щоб Україна була почута в усьому світі. Тож для зірок, співати на благодійних концертах, це велика честь.

Схожі новини