Фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя зізнався, чи планує кидати музичну кар’єру заради політичної діяльності

З приходом війни багато артистів змінили свої професійні атрибути на зброю в руках і рішучо встали на захист України і співак Тарас Тополя не є виключенням.

Тарас Тополя відомий український виконавець та фронтмен гурту “Антитіла” завжди відстоював свою незалежну позицію, він сміливо демонстрував своїми текстами пісень, що наш світ не є довершеним. Також, артист не приховував своєї позиції щодо війни на Донбасі, з 2014 він активно підтримує військових завдяки своєму благодійному фонду “Антитіла”. Так, Тополя довгий час був зосереджений на співочій кар’єрі, але приходить час, який змінює все у звичній течії життя.

Г
Гурт “Антитіла” на фронті

Таким чином Тарас Тополя та його колеги по гурту без роздумів в перші ж дні повномасштабної війни пішли в лави ЗСУ, захищати вітчизну на фронті. Хлопці були в гарячих точках, а саме, в Харківській області. Тарас та його друзі були на фронті парамедиками, вони допомагали рятувати життя українських солдатів та попри це, тримали в руках зброю і бачили жахливі речі.

Нещодавно Валерій Залужний головнокомандувач Збройних Сил України, відправив гурт “Антитіла” в Київ, вести боротьбу на культурному фронті. Тому, що хлопцям необхідно їздити в Європу і давати благодійні концерти та закликати людей з Європи докласти ще більше зусиль для перемоги України.

Т
Тополя з бойовим другом на захисті України

Тарас побачив багато страшних речей та зрозумів, як працює багато вирішальних систем України, також активно відстоював свою позицію і робив гучні заяви від свого імені. Такі лідерські якості та дії артиста можуть добре впливати на розвиток української політичної системи. Проте, сам Тополя поки що не збирається йти в політику, тому що артист не розуміє, як можна поєднувати творчість і політику. А відмовитись від свого гурту, поки що не готовий. Але Тарас не виключає такої можливості, що колись стане політичним діячем і зосередитися на освіті та розвитку в новій для себе сфері.

Схожі новини