Після розставання з Тонею Матвієнко Арсен Мірзоян зібрав свої валізи і подався світ за очі: “Сльози у всіх”

Коли в Україні розпочалася повномасштабна війна знаменита українська співачка Тоня Матвієнко була вимушена евакуюватися разом зі своїми дочками Уляною та Ніною. Родина спочатку обрала Португалію, але потім прийшла до висновку, що їм буде комфортніше у Великобританії. Донька Арсена Мірзояна навіть пішла до школи, а тим часом старша спадкоємиця Тоні повернулася до України.

Арсен Мірзоян здивував новиною

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян розповіли правду про рішення розігрувати стосунки
Арсен Мірзоян здивував новиною

Розлука давалася парі дуже важко. І коли з’явилися чутки про розлучення зіркової пари, Матвієнко була вимушена спростувати їх публічно. Та згодом вона розповіла, що блогери, які створили ці плітки, не були далекі від істини, адже незадовго до війни пара пережила кризу. Втім, їм вдалося її подолати.

На відміну від своєї дружини Арсен Мірзоян не активний у соціальних мережах. Тому співака у Польщі засвітила ведуча ТСН Соломія Вітвіцька. Раптово підписники журналістки побачили співака під час зйомки в автобусі, який прямував до Ґданська.

Уся справа в тому, що зірки направлялися на благодійний концерт Української пісні. Поки телеведуча знімала, Арсен Мірзоян пакував свої валізи і начебто збирався сходити з автобусу, через що дуже засмутив інших пасажирів.

Арсен Мірзоян здивував новиною

Та на щастя, Соломія усе гіперболізувала, і Арсен не залишився один, адже з ним пішки рушив увесь творчий колектив.

Скільки зірки планують перебувати у Польщі достовірно невідомо. Але варто відмітити, що для Соломії Вітвіцької це взагалі перший виїзд за кордон у період війни. Тим часом Арсен Мірзоян про свої переміщення не розповідає. Можливо через те, що попри гастролі військовозобов’язані піддаються серйозному хейту зі сторони користувачів за перетин кордону.

Схожі новини