Оля Полякова віддала дочку на навчання у Лондоні та показала, які умови в гуртожитку Маші: не зірковий палац

Королева ночі, Оля Полякова, у свої 43 роки вже має двох дітей, Марію та Алісу. Популярна співачка доволі часто показує своїх доньок в інстаграмі, хоча старшенька, Маша, вже давно активно веде власні соціальні мережі та демонструє підписникам різні моменти свого життя.

Маша Полякова відмовилась від навчання в Англії
Оля Полякова віддала дочку на навчання у Лондоні

17-річна дівчина успадкувала від зіркової мами не тільки вроду та непростий характер, а й вокальні здібності. Зараз підліток, разом з нею, знаходиться у Лондоні, де планує здобувати вищу освіту в одному з найелітніших навчальних закладів країни, на музичному факультеті.

Нещодавно Оля Полякова продемонструвала шанувальникам, де, та у яких умовах буде знаходитись її дочка. Для проживання за кордоном було обрано гуртожиток, оскільки орендувати квартиру у Великій Британії може бути не по кишені навіть зіркам такої величини.

Виконавиця у своєму інстаграмі опублікувала фото з гуртожитку, де буде проживати юна студентка. Кімната світла, в ній знаходиться ліжко з ортопедичним матрацом, письмовий стіл та полиці для речей. Кухня, як у будь-якому гуртожитку, розрахована на користування для декількох кімнат, але вона також має новий ремонт, сучасні меблі, чайники, мікрохвильовки, холодильники, праски та все необхідне, для життя й комфорту учнів закладу. В цілому таке житло є типовим для тамтешніх студентів і не виглядає в очах британців, як щось надзвичайне

Оля Полякова віддала дочку на навчання у Лондоні

Полякова завжди хотіла, щоб її дівчата здобули гарну освіту, тому до вибору навчального закладу не поставилась легковажно. Марія здобуває музичний бакалаврат в одному кращих університетів, а молодша донька Аліса навчається у приватній Лондонській школі, де й проживає зараз. Про це артистка розповіла в одному з випусків “ЖВЛ”. Співачка поділилась, що молодша дитина важко переживає розлучення з мамою та через це не  прагнула навчатися за кордоном.

Нагадаємо, що Оля Полякова одружена з бізнесменом, Вадимом Буряковським, з 2004 року.

Схожі новини