Елітне життя за океаном: як виглядає єдина онучка Софії Ротару, яка поселилася в Нью-Йорку з мільйонером

Через декілька років після свого весілля Софії Ротару народила єдиного сина Руслана. А через декілька десятків років він подарував їй онуків. Соню та Толіка назвали на честь бабусі і дідуся. Діти отримали блискучу освіту, а половину життя прожили у Великобританії.

Стало відомо, як виглядає єдина онучка Софії Ротару

Соня Євдокименко
Стало відомо, як виглядає єдина онучка Софії Ротару

Анатолій Євдокименко після навчання повернувся на батьківщину, а от Соня Євдокименко прийняла рішення пора їхати до Сполучених Штатів Америки. Там вона проживає разом зі своїм нареченим-мільйонером Денисом Жадановим.

Дівчина вирішила спробувати розвиватися у модельному бізнесі. Втім, вона не проґавмла шансу використати можливості бабусі та випустити декілька пісень. Але вони не так і не привернули увагу аудиторії.

Соня Євдокименко
Стало відомо, як виглядає єдина онучка Софії Ротару

Не дивлячись на ажіотаж серед преси стосовно майбутнього весілля Соні, зіркова бабуся прямо говорить журналістам про те, що її онучка поки що заміж не збирається. Мовляв, у їхньої сім’ї дуже високі стандарти, і це неймовірно важливе рішення.

Варто відмітити, що природа нагородила дівчину надзвичайно приємною зовнішністю. Соня схожа і на Софію Михайлівну, і на свою маму Світлану Євдокименко.

До Києва дівчина приїжджає вельми рідко, майже один раз в році. Про це користувачі мережі дізнаються безпосередньо з фотографій, якими модель ділиться на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Наприклад, минулого року родина Ротару потішила своїх фанатів сімейну фотосесію, яка була зроблена у заміському маєтку Софії Михайлівни.

Схожі новини