Колишню дружину Дзідзьо Славію вщент розкритикували за зовнішній вигляд на сцені: що занадто, то не здраво

Розлучення Михайла Хоми та Славїї прогриміло на всю країну та надто вразило шанувальників пари. Мало хто знав, що проблеми у подружжя були давно. Та й сама колишня родина Хоми не поспішала ділитися такими подробицями з особистого життя. Проте у шанувальників існує декілька версій, чому ж пара розлучилась. Це й відсутність дітей, і зради зі сторони Дзідзьо, але насправді вони просто переросли свої відносини та вирішили що кращий варіант – мирно розійтись, поки не зненавиділи один одного.

До сьогоднішнього дня ширяться плітки і про Славію і про Михайла, то хтось з них вже встиг одружитися, то дітей народити, то зійтися, але Міша та Ярослава давно розв’язали свої питання і зараз навіть майже не спілкуються, немає приводів та й ніхто з них не шукає цього.

І нещодавно підписники знову мали намір розпустити чергові плітки. Річ в тому, що Славію у мережі розкритикували за її вбрання. Дівчина схудла після розлучення і тепер може собі дозволити одягти якісь речі, що підкреслюють фігуру. Через що нарвалась на критику та дуже жорстку.

На сцену співачка вийшла у шкіряній міні-спідниці та чорних колготках. Своє волосся вона розпустила і додала до образу шпильки, але такий образ викликав невдоволення у шанувальників. Її образ назвали старим, немодним та вульгарним. До того ж Славії порадили знайти заміну своєму стилісту:

“Рекомендую міняти стиль одягу. По-перше, не модно, по-друге, вульгарно. Вам не підходить”.

Славію розкритикували вщент
Славію розкритикували вщент

Тож, образ Ярослави викликав бурхливу реакцію у її шанувальників та змусив Дзідзьо почервоніти за витівку колишньої дружини.

Популярне зараз

Схожі новини