Вони пережили своїх дітей: Ольга Сумська, Віктор Павлік та інші зірки, яким болить через втрату найрідніших

Катерина Кухар

Катерина Кухар через війну планує відмовитися від балету
Українські зірки, які поховали власних дітей

Прима-балерина українського театру Катерина Кухар якось зізналася, що втратила свого первістка. Танцівниця мала народити дівчинку, але пологи пройшли погано, а дитина одразу ж померла. Це було настільки серйозним ударом для зірки, що вона на півроку закрилася в дому та не вставала з ліжка. Вилікувати своє серце вона змогла лиш коли народила дітей від Олександра Стоянова.

Ольга Сумська

Ольга Сумська похизувалась моложавою вродою
Українські зірки, які поховали власних дітей

Ольга Сумська пройшла через схожий досвід, адже вагітною багато працювала і в якийсь момент втратила контроль над ситуацією. Її перша спільна дитина з Віталієм Борисюком пішла на той світ. Коли ж акторка виношувала Ганну Борисюк, була серйозна загроза для вагітності, і зірка була вимушена лягти до лікарні на стаціонар.

Слава Фролова

Слава Фролова вперше показала свого супутника життя
Українські зірки, які поховали власних дітей

Маленька дочка Слави Фролової померла через порок серця. Для знаменитості це дуже болючий досвід, про який вона воліла не розповідати публіці, але зробила це заради суспільства. Телеведуча хотіла донести іншим, наскільки важливо мати в країні спеціалістів, які можуть врятувати маленьке життя, що здатне піти на той світ за лічені дні.

Віктор Павлік

Віктор Павлік та його син Павло
Українські зірки, які поховали власних дітей

Декілька років тому Віктор Франкович пережив велику трагедію. Його молодший син Павло боровся за життя з саркомою, і на превеликий жаль, поклав кінець лікуванню, втомившись від виснажливої боротьби. Хлопець пересувався на інвалідному візку і не хотів, щоб про його горе говорили публічно. Але на той момент родина Віктора Франковича вже була оточена скандалами і привертала увагу у зв’язку з його стосунками зі своїм концертним директором.

Ада Роговцева

Ада Роговцева не сидить склавши руки
Українські зірки, які поховали власних дітей 

2012 року Ада Роговцева поховала свого дорослого сина. Чоловік важко хворів, і цей діагноз став для нього фатальним. Зірка досі не може прийти до тями, як і будь-яка любляча матір, яка втратила своє чадо.

Схожі новини