Найскромніша Учасниця “Холостяка” Аліна Ляшук зрівняла себе з Огнєвіч і Мішиною: “Ідеальна холостячка”

Блогерка стала найсором’язливішою учасницею за всі сезони “Холостяка”, вона була досить юна на той момент і взагалі не розуміла, як поводити себе з дорослим чоловіком, адже Максим виявився значно старшим від неї. Тому, на жаль, попри спільні інтереси та красу дівчини, холостяк вважав, що дівчина ще замала для нього. До того ж у той період Аліна активно радилась зі своєю мамою з кожного приводу. Не можна сказати, що це погано, але й це показує її несамостійність. І цей фактор також не сподобався Михайлюку. Тому, Аліна не стала переможницею проєкту.

Аліна Ляшук порівняла себе з головними "Холостячками" країни
Аліна Ляшук порівняла себе з головними “Холостячками” країни

Але після першої “Холостячки” дівчина почала дуже близько спілкуватися з учасником першого сезону Артемом, який на шоу здавався надто агресивним, а от з Ляшук поводився гідно. Але попри симпатію до роману у пари так і не дійшло. Бо Артем не хотів тиснути на Аліну чи ображати її, тому вони просто залишились друзями.

А згодом, Аліна потрапила на “МастерШеф” де потоваришувала з Ектором Хіменесом-Браво, Павою та Владом Міцкевичем, влітку вони разом знімали кумедні відео з танцями та й взагалі демонстрували дуже теплі, дружні відносини. Схоже, що Аліні простіше товаришувати з чоловіками, ніж мати з ними стосунки. І справді це присутньо у багатьох людей, адже дружба не приносить стресів.

Після “Холостяка” Аліна дуже змінилась, ще на ранковому побаченні з Максом, дівчина розповідала, що у юності була дуже пухленька, але дивлячись на тендітну Ляшук, так не скажеш. Але тепер блогерка стала справжньою красунею, вона бере участь у різних фотосесіях для брендів та активно ходить по різних конкурсах.

Аліна навчилась вірити у себе і робити те, що їй подобається, тому під одним постом, де були фотографії у купальнику, дівчина написала “Ідеальна холостячка”, чим порівнювала себе зі Златою Огнєвіч та Ксенією Мішиною. Цікаво, чи є це заявою про бажання стати наступною володаркою чоловічих сердець?

Схожі новини