Леся Нікітюк зробила ультрамодне каре з чубчиком та стала брюнеткою: фаворитку Сергія Притули не впізнати

Популярна ведуча Леся Нікітюк постала перед прихильниками у новому образі. Зірка телебачення і мережі змінила колір волосся та стрижку. Дізнайтеся, як виглядає зараз знаменитість і чому вирішила спробувати новий стиль.

Леся Нікітюк стала дуже впізнаваною українською ведучою. Зірка з молодих років впевнено йшла до мети стати знаменитістю. Спершу вона пробувала себе у популярні грі свого часу КВК і вже тоді було зрозуміло, що артистка може досягти більшого. Найбільшу впізнаваність їй принесе проєкт “Орел та решка”, де разом з нині одіозною Регіною Тодоренко вона об’їздить купу країн.

Глядачі полюбили цю зірку за простоту та щирість, а її фірмовий блонд і стиль стали візитівкою. Втім, схоже, настав час змін. Нещодавно Леся постала в образі с чорним каре та чубчиком. Фотографією поділився “Новий канал”, анонсуючи випуск “Пара на мільйон”.

Дуже не звично бачити пані Нікітюк у такому амплуа, адже багато років її довгий яскравий блонд був незмінним. Втім, навряд чи ведуча дійсно пофарбувалася у брюнетку: скоріше за все це перука.

Куди поїхала Леся Нікітюк після 24 лютого?

Війна змінила життя зірки, як і більшості українців. Ведуча взяла рішення не лишатися у столиці, коли окупанти зайшли до передмістя. Сама зірка походить з Хмельницького краю. Туди вона і відправилася. Втім, в евакуації не сиділа склавши руки. Леся почала активно волонтерити та допомагати вимушеним переселенцям, які втратили все. Їздила навіть сама перевіряла стан житла, яке безкоштовно давали у користування людям зі сходу.

Леся Нікітюк з тремтінням в голосі зізналася, що стала безробітною і вимушена шукати роботу
Леся Нікітюк зробила ультрамодне каре з чубчиком

Згодом, коли навала відступила від Київщини, Нікітюк почала по-троху вертатися до своєї роботи та навіть заговорила про поновлення роботи над творчими проєктами на улюбленому телеканалі.

Нагадаємо, що Лесю Нікітюк часто підозрювали у романі з Сергієм Притулою. Проте, чутки не підтвердилися, а сама ведуча не приховує, що досі носить статус незаміжньої жінки та мріє знайти свою справжню половинку.

Схожі новини