Іван Дорн вперше за довгий час показав, як виглядає його дружина Анастасія: зеленоока модель (ФОТО)

Іван Дорн не та людина, яка буде кричати про своє особисте життя на весь світ та розповідати подробиці своєї родини. Тому довгі роки ніхто навіть не здогадувався, що співак одружений.

Дорн певно один з найспокійніших молодих виконавців української естради, він ніколи не поводився якось зухвало. Так, його пісні належати до поп-культури, але про його особистість це ще нічого не каже. З самого дитинства Іван почав займатися вокалом, але на той час він не розумів, з чим хоче зв’язати своє життя. Оскільки маленький Ваня займався ще бальними танцями та спортом.

Іван Дорн показав дружину
Іван Дорн показав дружину

А от коли артист виріс, він зрозумів, що музика тягне його найбільше і саме до неї його тягне. Іван пробував свої сили на “Новій хвилі” та хотів пройти у “Фабрику зірок”, але тоді продюсери не побачили в юному співаку родзинки. Та тоді Дорн не дуже засмутився і почав розвиватися далі.

Не дивлячись на хист до музики, творчу кар’єру хлопець почав з посади телеведучого на каналі М1, а згодом з’явився гурт “Пара нормальних”, де Ваня реалізовував свої творчі ідеї, але не так, як йому хотілося б, тому у самий пік популярності гурту, він його покинув та почав займатися сольною кар’єрою.

Особисте життя Івана Дорна

І якщо з творчістю все зрозуміло, то щодо особистого життя Ваня не був таким відвертим, тому чуток про романи з зірками та навіть про нетрадиційну орієнтацію активно переслідували співака.

Іван Дорн показав дружину
Іван Дорн показав дружину

Проте, як виявилось, Дорн багато років одружений на дівчині, на ім’я Анастасія Новікова, дівчина є однокласницею Вані, але у шкільні часи вони майже не спілкувалися і взагалі не було жодних натяків на шлюб. І лише через 5 років після випуску зі школи якимось загадковим способом Настя і Ваня зрозуміли, що вони рідні душі. Так і почалась історія подружжя.

Настя працює моделлю, зеленоока, тендітна дівчина стала дружиною артиста крізь 6 років зустрічань. А тепер в їх родині є двоє дітей, дівчинка Василіса та хлопчик Іван, на честь батька.

Іван Дорн показав дружину модель
Іван Дорн показав дружину модель

Цікаво те, що досі не всі знають, що Іван давно одружений та є батьком двох дітей, адже він не полюбляє обговорювати своє особисте життя на публіці. Артист дотримується позиції, що “щастя любить тишу”.

Схожі новини