Носив наречену на руках та не міг відвести від неї очей увесь вечір: Олег Винник відгуляв розкішне весілля

Репертуар українського повелителя вовчиць Олега Винника приніс йому особливу популярність, у якості запрошеного артиста на весіллях. Хоча таке задоволення коштує зовсім недешево, і все ж таки зірку активно запрошують на даного роду заходи.

Олег Винник більше не повернеться до України
В мережі показали, як Олег Винник носив на руках невістку Медведчука

Співак ніколи не публікує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри з торжеств, на яких виступає. Втім, з поширенням знімків прекрасно можуть впоратися і гості молодят, які перебуваючи у захваті від концерту, одразу ж оприлюднюють кадри у своїх блогах.

В мережі показали, як Олег Винник носив на руках невістку Медведчука

Саме таким чином в соціальних мережах і розповсюдилися знімки, на яких Олег Винник тримає на руках невістку Віктора Медведчука. Саме повелитель вовчиць був запрошеним артистом на весілля Богдана Марченко та його нареченої Катерини.

В мережі показали, як Олег Винник носив на руках невістку Медведчука

Свято було організовано на широку ногу, і безперечно було найрозкішніших в сезоні. А центром усієї розважальної програми, звичайно, став Олег, який не тільки співав, але й активно взаємодіяв з молодятами.

Чи взяв Олег за це гроші достовірно невідомо, адже наприклад для Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна він виступав абсолютно безкоштовно.

Навіть через два роки після весілля Катерина має, що пригадати і час від часу ділиться зі своїми підписниками спогадами про цей особливий у своєму житті день.

Нагадуємо, що на даний момент син та невістка Оксани Марченко перебувають в Україні, не дивлячись на втечу телеведучої та арешт олігарха Віктора Медведчука.

Популярне зараз

Схожі новини