Після чуток про роман з Дзідзьо Оля Цибульська заговорила про подружні зради: “Любов з колишнім – то не гріх”

Оля дуже тривалий час не показувала свого чоловіка Сергія, з яким вона разом вже понад 20 років, ще зі шкільних років. Тому коло Цибульської постійно ходили плітки, ніби-то вона крутить романи то з кумом Дзідзьо, то з колегами Нікітою Добриніним та Віталієм Козловським. Адже всі чують про заміжжя артистки, а самого чоловіка ніхто ніколи не бачив та навіть у соціальних мережах його знайти практично неможливо.

Тож, найцікавішим є те, що співачка навіть ніяк не реагувала на такі слова, люди у своїх здогадках навіть дійшло тієї думки, що її єдиний син Нестор народився від артиста Дзідзьо, бо хлопець також носить окуляри і надто схожий на нього. Проте син в Олі від її справжнього чоловіка, якого співачка показала лише цього року в інтерв’ю з Аліною Доротюк та саме з того часу все стало на свої місця.

Виявляється, що це була зовсім не Оліна позиція приховувати коханого, а саме його. Чоловік не бачить необхідності ставати публічним чи відомим. Адже він займається сімейним бізнесом і зайві справи на публіку йому геть не потрібні. Тому стільки років чоловік просив дружину не показувати його навіть у сторіс та взагалі у соціальних мережах.

І ніби-то останнім часом плітки про романи Олі вщухли, але останнє відео зірки в instagram спровокувало нові. Адже там зірка каже, що “Любов з колишнім – то не гріх”. Та саме ця фраза спровокувала нові думки у людей про зради у родині співачки та прив’язувати це до Дзідзьо. Але насправді ж ніякого відношення до зрад це відео не має сенсу, бо воно жартівливе, тобто у стилі Цибульської. Тому заради народного заспокоєння ми залишаємо на нього посилання, щоб ви подивилися його зі звуком та повністю, а не перші 3 секунди.

Схожі новини