Ведуча Лілія Ребрик розповіла, як війна пішла на користь її стосункам: “Ми з чоловіком нероздільні”

Сьогодення принесло багато сюрпризів до нашого повсякденного життя. Ці події вплинули і на стосунки в багатьох родинах, ставши справжнім випробуванням на міцність. Саме такою родиною і стала пара ведучої Лілії Ребрик та танцюриста Андрія Дикого.

Акторка та ведуча Лілія Ребрик та її партнер по “Танцях з зірками” та чоловік Андрій Дикий минулого року відзначили першу круглу дату спільного життя. Зараз вони разом вже 11 років, виховують двох дівчаток — Діану та Поліну, їх родина майже взірець щасливого подружжя.

Але війна вносить свої корективи у життя кожного, тому артистка вирішила поділитися з шанувальниками, як зараз складаються їх з чоловіком стосунки.

Лідія Ребрик розповіла, чому не поїхала закордон

З початком повномасштабного вторгнення Лілія Ребрик жодного разу не виїжджала за кордони Батьківщини. За словами ведучої, розлука з коханим була б невимовно болісною для неї, адже з Андрієм Диким вони ніби одне ціле:

“Ми з чоловіком настільки нероздільні… Я не уявляю своє життя окремо.”

Раніше жінці здавалося, що вона безстрашна та може все, але зараз без чоловіка вона не може уявити свою повсякденність:

“Андрій планує свій день так, щоб відвезти і забрати мене, зробити справи разом. …це моя потреба.”

Ведуча розповіла, що після того, як відвезли дітей до рідних для акторки Чернівців, вони з чоловіком переїхали за місто. Дорога додому довга та не дуже комфортна, а через відсутність світла ще й лякає Ребрик. Тільки тепер Лілія змогла признати свою вразливість. Але, як вона зауважила, це пішло на користь її стосункам з обранцем — вони стали міцнішими, між подружжям більше порозуміння та тепла.

Лілія Ребрик з чоловіком Андрієм Диким

Іншою причиною, чому Лілія не виїхала закордон стало те, що вона просто не бачить в цьому сенсу, оскільки знаходячись в рідній країні може бути для неї корисною. Це її спосіб наблизити нас до перемоги.

Нагадаємо, ведуча Лілія Ребрик та танцівник Андрій Дикий познайомились на проєкті “Танці з зірками” у 2011 році, того ж року вони офіційно стали чоловіком та дружиною.

Схожі новини