Знак згори: чому колишня дружина Дзідзьо Славія мало не зірвала весілля зі співаком та пішла з торжества

Минулорічна новина про розлучення Михайла та Ярослави Хоми стала справжнім шоком для фанатів пари. Колишня дружина артиста почала активно відвідувати різноманітні інтерв’ю та розповідати правду про шлюбне життя з зіркою.

Дзідзьо гучно відгуляв весіля
Славія розповіла, як ледь не зірвала весілля з Дзідзьо

Зокрема, стало відомо, що Михайло виступав проти творчої кар’єри благовірної і не горів бажанням мати дітей. На зіпсовані стосунки також вплинули і чутки про роман чоловіка з Ольгою Цибульською, адже Ярослава хоча і розуміла, що це неправда, була ображена на артистку через те, що вона не спростовувала чутки про зв’язок з її обранцем.

Славія розповіла, як ледь не зірвала весілля з Дзідзьо

Після того, як пара офіційно розлучилася Славія почала розкривати певні деталі її взаємин з Михайлом, але вони не були скандальними чи сенсаційними, а напроти, могли більше розповісти аудиторії про справжні взаємини між молодими людьми.

Свого часу артистка поділилася історією про те, як усі чекали, коли Славія повернеться на весілля. А вся справа в тому, що виконавиця пішла збирати в ліс листя, аби догодити своєму чоловіку, адже Дзідзьо обожнює природу і натуральні елементи в декорі. Через тривалу затримку урочистість могла просто не відбутися.

Нагадуємо, що через рік після розлучення і Дзідзьо, і Ярослава повідомили про те, що знаходяться в нових стосунках. Проте, обидва не хочуть розкривати особистості своїх обранців. Якщо Михайло Хома принципово не любить розкривати аудиторії секрети свого особистого життя, то Славія здивувала своїх шанувальників, ховаючи від них обранця.

Популярне зараз

Схожі новини