Як і де мешкає зірка 80-х Анатолій Кашпіровський: чи може він в блекаут зарядити банку через телевізор

Анатолій Кашпіровський — таємнича зірка телебачення 80-х, народний "цілитель". Чоловік, який може допомогти дітям та їх батькам завдяки одному лише пульту від телевізора, зможе знеболити через радіочастоти, а для особливо вибагливих навіть змінить такі деталі зовнішності, як колір очей. Що він лікує тепер?

Зараз нікого не здивувати послугами експертів та лікарів, які працюють та консультують віддалено, але за часів перебудови така практика була чимось новим, такий собі ковток свіжого повітря у просторі безкінечних черг до терапевта з поліклініки.

Саме тоді почали з’являтися люди, які “лікують” все одним лише поглядом з телеекрану, а водою, яку вони зарядили, можна змити всі хвороби та водостійку туш. Одним з таких став “цілитель” — Анатолій Кашпіровський.

Зірка кінця 80-х Анатолій Кашпіровський

Кашпіровський свого часу був не просто шарлатаном або екстрасенсом, який і яйцем викатає, і зниклі речі знайде — Анатолій Михайлович дійсно медик за освітою та дипломований спеціаліст. Він народився в 1939 році в Хмельницькій області, селі Ставниця в родині військового. Після школи закінчив Вінницький національний медичний університет, отримав спеціальність та працював в психо-неврологічній лікарні ім. Ющенка впродовж 25 років. Також тривалий час Кашпіровський працював психотерапевтом збірної СРСР з важкої атлетики. Так чи інакше до 1988 року про нього знали, як про професіонала своєї справи.

Методи лікування Анатолія Кашпіровського

Саме з такою репутацію він увійшов у медійний простір спочатку на телепрограму “Взгяд”, де програмував людей не відчувати біль під час оперативних втручань, а згодом започаткувавши власне телешоу “Сеанси здоров’я лікаря-психотерапевта Анатолія Кашпіровського”. Монотонний голос та фраза “Даю установку” робили свою справу, популярність росла, а з нею зростала армія шанувальників та впливовість.

Молодий Кашпіровський

Вірогідно, не було жодної галузі, в якій не спробував себе Кашпіровський: медицина, езотерика, політика, кар’єра на телебаченні, скандали та інтриги. Але після заборони на свою нетрадиційну медичну діяльність в 1995 році переїхалав до США, де продовжив допомагати своїим “пацієнтам”. На початку 2000-х Анатолій Михайлович часто гастролював іншими країнами, проводив масові сеанси зцілення, але поступово вони набули камерного характеру — стадіони більше не збиралися.

Пронизливий погляд та монотонний погляд роблять свою справу

Зараз Кашпіровський мешкає в США, в Брайтоні, де вже обзавівся громадянством, але не зміг досягти успіху. В 2017 році чоловік провів “всесвітню” акцію боротьби з храпом, на якій протягом 6 годин не можна було торкатися власного носа. Повторно нагадав про себе у 2020 році, у розпал пандемії ковіду, проводячи “оздоровчі сеанси”. Періодично екстрасенс навідується до росії, де проводить зустрічі з шанувальниками — одна з таких запланована на березень 2023 року.

Як виглядає Анатолій Кашпіровський зараз — на фарбі для волосся не економить

Також Анатолій Кашпіровський активний користувач соціальних мереж: має свою сторінку в Інстаґрам, де проводить прямі ефіри, має два канали на YouTube, де ділиться з підписниками методами лікування від варикозу, аритмій, коронавірусу та інших хвороб.

Схожі новини