Вінченцо з “Холостячки-2” показав, з якою красунею гуляє по Лондонських полях: а могла би бути поруч Злата

Вінченцо виявився закордонним ресторатором, але свій шлях він почав ще у Чернівцях, і його успіхи у кар’єрі почалися з одного сміливого рішення переїхати в Лондон. Юний хлопець їхав ні з чим, у ньому лише було велике сподівання на успіх. Оскільки мовою Вінченцо не володів, то йому було складно знайти роботу, проте чоловік встиг попрацювати офіціантом, баристою та навіть на будівництві.

Але, як відомо, впертим допомагає сама доля. Тому Вінченцо пощастило познайомитись з таким самим хлопцем офіціантом, як і він. Нинішнього партнера бізнесмена звуть Артуром, з яким він і відкрив ресторан української кухні у Лондоні. І тепер Дулепа є досить відомим та успішним ресторатором.

Попри те, що він самотній, Вінченцо вважає себе людиною сімейною, він не хоче продовжувати жити на самоті й бути зайнятий лише професійними питаннями. Чоловік мріє про дружину-українку та дітей. Йому важливо, щоб дівчина була самостійна та успішна. Тому, вирішив спробувати долю у шоу “Холостячка” та на жаль, йому не вдалося підкорити серце співачки.

Та після невдалої спроби підкорити Огнєвіч, Вінченцо повернувся до Лондона і там продовжив жити своє звичне життя, займатися ресторанним бізнесом та будувати плани на майбутнє.

А нещодавно Вінченцо показав, як він гуляє зі своєю мамою по Лондонських полях. Тож, виходить, що кохану дівчину йому так і не вдалося знайти, але все ще попереду, адже Дулепа досить молодий та симпатичний чоловік, який має добре серце та правильні погляди на сімейне життя. Принаймні його мама знаходиться в безпеці та поряд зі своїм сином.

Схожі новини