Пасуєте один одному”: співачка Ірина Білик засвітилась в обіймах колишнього бойфренда Дмитра Коляденка

Співачка Ірина Білик та відомий хореограф Дмитро Коляденко були найяскравішою парою українського шоу-бізнесу. Їх роман тривав недовго— всього п’ять років, але за цей час пара встигла пережити весь шквал емоцій, а розрив був однією самих гучних подій в історії зіркових розлучень, хоча закохані навіть не були офіційно одружені.

Ірина Білик та Дмитро Коляденко були найепатажнішою парою 2000-х

Їх роман розпочався в 2001 році, коли Дмитро Коляденко покликав співачку на перше побачення. Тоді вона же була заміжня за батьком свого старшого сина, моделлю Андрієм Оверчуком, аже це на завадило імпозантному та молодому Дмитру — настільки сильно запала йому в душу Ірина Білик. Після концерту у Вінниці хореограф запросив примадонну українського естради до ресторану. На ці посиденьки у нього навіть не вистачило грошей, але кмітливий Коляденко залишив під заставу свій перстень. Цей жест спрацював — співачка відповіла взаємністю.

Білик та Коляденко дуже гармонійно виглядали

Але в цих стосунках гармонією навіть і не пахло: скандали, сварки із залученням правоохоронних органів, гучні заяви. Після чергової сцени Білик вигнала свого обранця, який потім заради помсти продав приватні фото співачки одному з видань.
Однак, образи швидко забуваються, тому все частіше цю пару можна помітити разом. Не так давно Ірина Білик анонсувала свій благодійний виступ в Чехії, на якому ведучим став Дмитро Коляденко.

Скріншот з Тіктоку Ірини Білик

Днями у своєму Тіктоці співачка виклала відео, в якому вона разом зі своїм колишнім бойфрендом на тлі величних видів Праги позує під пісню Michael Bublé “It’s beginning to look a lot like Christmas”. В руках у Білик букет квітів, вона загадково посміхається, а до співачки ніжно прихилився Коляденко.
У коментарях прихильники одразу почали дискутувати на тему, чи не возз’єдналася легендарна пара знову:

  • “А мені здається,що то єдиний чоловік,який кохав Іру за те,яка вона є.”
  • “Ну як не крути Ви пасуєте один одному. Красиві, цікаві, харизматичні.”
  • “Завжди знала, що Коляденко завжди любив Білик. Що не кажи, а щире кохання у житті тільки один раз буває.”
  • “Ви знову разом? Ви супер!”

Схожі новини