“Продали все, що було”: Роман Сасанчин розповів, скільки батькам коштувала його участь в “Голосі. Діти”

Мало хто знає, що насправді шоу є платним, тобто, для того, щоб взяти участь у конкурсі, незалежно від результату, варто заплатити внесок. Тож, коли Роману було майже 10 років він вперше потрапив на шоу талантів.

Хлопчик з дитинства гарно співав та вражав своїм талантом і розвивав його, попри все, адже мрії дуже сильно на нас впливають, особливо, на дітей. Тому, Роман старанно займався музикою і батьки це підтримували. Але коли хлопцю виповнилося 10 років, він виявив бажання потрапити на відоме талант-шоу, але для цього потрібно було внести певну суму грошей на всі розходи у столиці.

“Я з такої сім’ї у мене тато інвалід-пенсіонер, мама також на пенсії й в них не особо було багато коштів, щоб вистачило там поїхати в Київ дозволити собі, винайняти житло і взагалі на це все. Вони продали все, що було в господарстві, корову, свині та все одно цього було замало” розповів Рома.

Тобто й майже 10 років тому участь у “Голосі” та всі витрати у столиці були занадто дорогим задоволенням. Та врешті тому хто мріє і йде до свого щастить. Тому пощастило й маленькому Роману, коли незнайомі, але багаті люди почули його виступ і вирішили оплатити всі витрати на конкурс і не дарма.

“Пам’ятаю якось виступав в Заліщиках на концерті й мене побачила одна дуже добра людина. І вона каже, дивіться, у вас є дитина, дуже сподобалось як він співає, він тоді з дружиною був і сказав, ми готові профінансувати цю поїздку на “Голос. Діти” – пригадав Рома.

Сасанчин на інтерв’ю

Та суму участі він так і не назвав, проте згадав про свої непідробні дитячі емоції щастя, яке його просто переповнювало на той момент. Тоді Роман зрозумів, що для здійснення мрії, йому залишилось зробити лише один крок і Рома його зробив та став справжньою зіркою шоу.

Популярне зараз

Схожі новини