Вперше після розлучення з Дантесом Дорофєєва показала красивий жіночний образ: Кацуріну сподобалось

Надя дуже рідко виходить у світ в образах принцеси, тому сукні, підбори, локони та яскраві виразні макіяжі – це не історія артистки. У повсякденному житті артистка надає перевагу вільному одягу, це зазвичай широкі брюки, світшоти оверсайз та кросівки. тобто, такий більш спортивний стиль. Хоча весь цей одяг приховує чудову фігуру Наді, вона не припиняє одягатись у цей стиль.

Дорофєєва показала красивий образ

Загалом Дорофєєва після того, як почала жити з Кацуріним припинила перейматися своїм зовнішнім виглядом, можливо через те, що дівчина відчуває себе комфортно поряд з Мішею Кацуріним і йому байдуже, як я в чому ходить його кохана.

Також варто сказати, що Надія дуже гарна жінка, вона доглянута, спортивна, струнка, тобто, зовнішність в артистки модельна. Тому їй пасує все. Але днями Дорофєєва вперше за довгий час показала, як виглядає в ніжному образі принцеси. У сторіс дівчина виклала фото у білому корсеті та джинсах. А також Надя зробила собі зачіску – вирівняла волосся та заплела одну косу. А ще шию дівчини прикрашали буси з перлин.

Дорофєєва показала красивий образ

Цей образ майже перший дівочий у реальному житті Наді. Тому що на зйомках її одягають гримери та костюмери, тому на різних шоу вона виглядає як справжня дівчина, ніжна та природна. Тож, певно Надя відчула бажання стати такою й у своєму житті поза камерами.

Отже, можливо Дорофєєва вирішила повністю відмовитись від одягу в стилі оверсайз і стати більш жіночною, а можливо це просто у зірки був такий піднесений настрій, що вона вирішила поекспериментувати зі своїм новим образом.

Популярне зараз

Схожі новини