Тоня Матвієнко припала до іншого, а він не гаяв часу та ніжно обхопив співачку за шию: Мірзоян не коментує

Після початку повномасштабної війни в Україні Тоня Матвієнко забрала своїх дочок та евакуювалася до Португалії. Згодом родині довелося змінити своє місцезнаходження і зіркова мама перебралася до Великобританії, де відправила молодшу дочку Ніну до школи. Натомість Уляна Матвієнко повернулася додому.

Тоня Матвієнко анонсувала спільний виступ з Романом Скорпіоном

Тоня Матвієнко
Тоня Матвієнко анонсувала спільний виступ з Романом Скорпіоном

У розлуці зі своїм чоловіком Тоня знаходилася більше, ніж півроку, але напередодні зимових свят приїхала в Україну, чим наробила багато шуму. Варто відмітити, що увесь цей час співачка не сидить вдома, а має дуже завантажену програму.

Наприклад, декілька днів тому Тоня разом зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном та мамою Ніною Митрофанівною рушила в спа-готель “Романтік”, де взяла участь у благодійній акції, мета якої нагодувати воїнів.

Втім, перебування там цим не обмежилося, і вже через декілька днів Матвієнко повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що запрошує усіх бажаючих на концерт, де вона буде виступати з Романом Скорпіоном.

Тоня Матвієнко анонсувала спільний виступ з Романом Скорпіоном

Примітно, що на афіші вона зображена разом зі своїм колегою у вельми романтичному настрої. Обличчя Тоні та Романа дуже близько, а рука чоловіка лежить на шиї співачки.

Взаємного піару з чоловіком Тоня не влаштувала, адже Арсен не зробив публікацію з виступом дружини у свою своєму мікроблозі. Можливо, це пов’язано з тим, що чоловік не надто активний в соціальних мережах, а можливо вирішив недоречним публікувати такі кадри у себе.

Варто відмітити, що сам Арсен Мірзоян впродовж усієї повномасштабної війни в Україні активно гастролював та давав різноманітні концерти, доходи з яких відправлялися на благодійність.

Популярне зараз

Схожі новини