Родина Віктора Павліка рекламує бренд жіночого одягу: невже все так погано з фінансами? – деталі

Катерина Репяхова вийшла заміж за Віктора у 2020 році, але гучного весілля у пари не було, але це ще нічого не означає, кохання у подружжя досить міцне, а от весілля не було розкішним, оскільки на той момент у чоловіка був досить складний період життя. А вже через рік у молодого подружжя народився чудовий малюк, який, дивним образом схожий і на маму і на тата. Але сама історія кохання співака і блогерки розпочалася у далекому 2015 році.

Репяхова з Віктором Павліком

На той момент Павлік вже мав складнощі у відносинах з тодішньою дружиною. Але, звісно, у мережі всі думали, що причина всіх сімейних негараздів у Репяховій. Та, як виявилось, Катя навпаки змогла залікувати серце та нервові клітини Віктора Павліка, щоправда, процес розлучення досить затягнувся.

Насправді у стосунках Катерини та Віктора панує гармонія та кохання, а от мережею ширяться чутки про їх негаразди. Наприклад, вже багато разів ширились чутки про намір молодої обраниці піти від артиста через різноманітні причини. Але все це виявилось лише плітками. Та зараз молоде подружжя разом і навіть вже знайшли для себе нове спільне хобі.

Річ в тому, що зараз родинні світлини Павліка можна побачити на сторінці жіночого одягу “Kovakska_shop”. Виявляється, Катя є обличчям бренду, оскільки замовляла одяг у цьому магазині, тому кілька родинних фотокарток стали рекламою для одягу.

Та все це жодним чином не пов’язано з фінансовими проблемами у родині. Віктор та Катерина почуваються досить добре у цьому плані та не потребують жодних підробітків.

Популярне зараз

Схожі новини