Святослав Вакарчук відгуляв розкішне весілля і показав наречену: з вінком на голові і любов’ю в серці

Святослав Вакарчук досить майстерно приховує будь-які деталі свого життя за кадром. Втім, на світських вечорах та весіллях не завжди вдається втекти від об'єктиву.

Усе своє життя цивільна дружина Святослава Вакарчука Ляля Фонарьова провела у тіні його слави. Втім, найчастіше її ім’я почало згадуватися після новини про розлучення музиканта. Найпопулярніше фото, яке при цьому супроводжувало заголовки про розставання має вельми цікаву історію.

Святослав Вакарчук відгуляв розкішне весілля

Святослав Вакарчук розлучається з Лялею Фонарьовою
Святослав Вакарчук відгуляв розкішне весілля

Кадр, на якому Святослав ніжно обіймає свою кохану дружину, а вона сяє у розкішному білому наряді був зроблений в Ірландії. Ба більше, музикант та його обраниця проживали один з найяскравіших моментів у своєму житті та житті своїх друзів.

Вся справа в тому, що в Ірландії Святослав Вакарчук та Ляля Фонарьова відвідали весілля. Хто саме пішов під вінець достовірно невідомо, однак на кадрах новоспечена родина виглядає, наче сімейство благородного походження. Сприяють такому враженню і пейзажі, на тлі яких були зроблені знімки.

Святослав Вакарчук відгуляв розкішне весілля

Нагадуємо, що позаминулого року стало відомо про нові стосунки Святослава Вакарчука. Справа в тому, що у музиканта неочікувано з’явився первісток, якого назвали Іваном. Згодом журналістам вдалося ідентифікувати особистість його обраниці. Нею стала Євгеніє Яцута, яка досить часто з’являлася у компанії Вакарчука з округлим животом.

І хоча Святослав не підтвердив цієї інформації, Євгенія незабаром після перших пологів знову з’явилася вагітною на публіці. Вже тоді заговорили, що у Вакарчука народиться друга дитина, і інформація підтвердилася, адже Євгенія дала життя донечці Соломії. Зараз зірковий батько рідко бачиться зі своїми спадкоємцями через повномасштабну війну.

Схожі статті