Оксана Марченко повертається в Україну, але не в свій розкішний особняк: на ведучу з нетерпінням чекають

На новий рік 2022 Оксані Марченко вдалося приголомшити своїх фанатів. У своєму зверненні до шанувальників телеведуча поводилася вельми дивно, і ба більше, побажала ворогам смерті.  А вже через півтора місяці стало відомо, що телеведуча покинула територію України, залишивши чоловіка Віктора Медведчука та сина Богдана.

Оксана Марченко повертається в Україну

Оксана Марченко повертається в Україну

І показалася на людях вона тільки тоді, коли її чоловік був заарештований. Телеведуча відверто стривожила своїм виглядом, а на прес-конференції просила не знімати її обличчя. Пліткували навіть про те, що це несправжня Оксана Марченко, поговорювали і про пластичні операції.

Але як з’ясувалося, команди юристів, які активно намагаються забрати назад конфісковане майно знаменитості недостатньо, і Оксана Марченко з великої імовірністю повернеться в Україну. Нещодавно стало відомо, що її викликають в Івано-Франківськ.

Яким буде результат цієї зустрічі достеменно невідомо. Ба більше, можливо Оксана все ж таки відмовиться від цієї ідеї і не перетне кордон України.

Марченко не приховала пластику вище пояса
Оксана Марченко повертається в Україну

Нагадуємо, що старший син Марченко Богдан залишився на території України і продовжував на її території свою бізнес-діяльність. У чоловіка є маленький син та молода дружина. Катерина Марченко повідомляла, що регулярно отримує погрози в особисті повідомлення, а тому навколо їхнього будинку була посилена охорона.

Обидва не давали жодних коментарів, ніяким чином не привертали увагу публіки, не робили публікацій, і лише Катерина всіляко намагалася показати свою проукраїнську позицію, то з’явившись на людях з блакитно-жовтими косами, то зробивши публікацію про війну.

Схожі новини