Alyosha, Марічка Падалко, Ольга Навроцька та інші зірки, які попрощалися з чоловіками 24 лютого 2022 року

Звісно, що армія та все командування вже заздалегідь готувалося до дня Х. Але ніхто не знав точної дати й всі сподівалися, що все ж таки цього не відбудеться. Тим паче що ми живемо у 21 сторіччі, проте, як виявилось далеко не всі. Кожен чоловік схопив себе на думці, що він також має бути на фронті та захищати рідну землю від ворогів, які нахабно прийшли вбивати наших людей і наші міста.

Але річ у тому, що багато чоловіків ніколи в житті не тримали зброю в руках і не знають, як нею правильно користуватися. Проте багатьом це не завадило. І серед зірок також вистачає таких відважних сміливців, які попри всі складнощі пішли за зброєю і залишили своїх жінок та дітей чекати їх з війни.

Alyosha

Олена і Тарас

Олена навіть уявити собі не могла, що її чоловік, артист Тарас Тополя у перший день повномасштабного вторгнення вирішить піти на війну парамедиком та ще й не сам, а з усім своїм гуртом “Антитіла”. Та, Тарас відправив дружину і дітей до мами в Англію, а сам пішов виборювати свободу.

Марічка Падалко

Падалко і Соболєв

Чоловік телеведучої Марічки Падалко Єгор Соболєв також став одним з тих, хто не всидів на місці склавши руки та сміливо пішов на фронт. Це було несподівано, але рішуче.

Ольга Навроцька

Навроцька і Фагот

Дружина відомого співака Фагота теж не очікувала, що 24 лютого стане для неї днем трагічного прощання з чоловіком, який вирішив піти на поле бою та боротися з ворогами.

Наталка Денисенко

Денисенко і Федінчик

Андрій Федінчик, чоловік Наталі є відомим актором, який в житті не тримав зброї. Але через своїх знайомих військових він домовився про зарахування його до складу бійців. І досі Андрій виборює нашу волю та наші життя.

Популярне зараз

Схожі новини