Оце так зміни – Надя Дорофєєва обійняла дівчинку просто на сцені: з Кацуріним стала не чайлдфрі?

Коли Дорофєєва була заміжня за Володимиром Дантесом, вони відверто казали, що з дітьми не поспішають, оскільки вони молоді, успішні, а діти це все ж таки складно, це обмеження, від яких ти вже не можеш відмовитися. Бо це відповідальність. І для того, щоб заводити дітей, варто розуміти готовий ти до цього кроку, чи не готовий. І якщо є хоч маленькі сумніви, краще почекати з цим питанням.

Надя Дорофєєва

До того ж зараз молоді люди не надто поспішають з цим питанням, бо розуміють всю картинку. По-перше, треба розібратися в собі, варто бути впевненим у своєму шлюбі, мати житло, автомобіль, бо це необхідний комфорт. Хоча багато хто може сказати, що все це неважливо. І попри те, що у Наді та Володі всі комфортні блага були, вони не мали бажання народжувати. Їм хотілося ще деякий час пожити для себе, подорожувати, відвідувати вечірки, розвиватися у творчості, робити нові звершення.

Загалом зіркове подружжя вважає себе чайлдфрі. Тобто вони вирішили, що поки що діти – не для них. Але життя непередбачуване, тому й думки людей можуть змінитися за годину. Тож, після розлучення Володя почав жити з Дашею Кацуріною, яка є мамою двох діточок. І Дантес сам від себе не очікував, що він може кохати малечу настільки сильно.

А ось Надя Дорофєєва здається також вже не зовсім чайлдфрі, оскільки нещодавно в мережі з’явилось фото, де співачка просто на сцені дуже ніжно обійняла маленьку дівчинку. Це дуже здивувало прихильників артистки, адже раніше в неї такого контакту з дітками не було.

Дорофєєва з дитиною

Можливо, це так відображується спільне життя з Мішею Кацуріним, який є батьком вже двічі. І хоча сама Дорофєєва не надто контактує з його дітьми, можливо сам настрій Михайла трохи впливає на свідомість Наді, і вона змінює свою думку стосовно дітей.

Популярне зараз

Схожі новини