“Більше не моя”: дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова в сльозах повідомила, що продала свою машину

Катерина Репяхова – молода дружина Віктора Павліка. Поділилася несподіваною новиною, що продала своє авто. Чому вирішила знайти для машини нового власника? Всі деталі читайте в статті.

Так, на своїй сторінці в Instagram Катерина Репяхова розповіла, що продала свій улюблений автомобіль. Для неї це було досить непросто, адже з її авто пов’язують тільки хороші та щасливі моменти з життя.

“Не віриться, що все так швидко відбулося”, – зазначила Репяхова.

Сторіз Катерини Репяхової
Сторіз Катерини Репяхової в її Instagram

З чуттєвими спогадами вирішила поділитися зі своїми підписниками. За словами жінки, саме на ньому привезли сина Михайла з пологового будинку, всією сім’єю вони багато подорожували та раділи життю.

Після продажу, жінці Віктора Павліка стало надзвичайно складно. Очі були на мокрому місці, а в серці залишилися тільки найприємніші та найтепліші моменти.

Вона пояснила своє рішення, чому наважилася на такий крок. Катерина розповіла, що треба жити далі, чекати чогось світлого та хорошого, тому знаходиться в очікуванні нової “крихітки” в березні.

“Моя найкраща подружка. Ми з нею разом і плакали, і сміялися. Але треба йти далі. Тож чекаю свою нову крихітку в кінці березня”, – поділилася Катерина.

Машина поїхала у Дрогобич. Тепер для жінки залишається відкритим питанням, що робити цілий місяць без авто. Також розповіла, що зараз з її емоційним станом все добре.

Сторіз Катерини Репяхової

Вона відноситься до тих людей, яким важко прощатися зі своїми дорогими речами, але життя продовжується. Катерина впевнена, що машина ще довго буде слугувати та приносити задоволення новим власникам.

Популярне зараз

Схожі новини